2012/01/07

Nertos naminės šlepetės


Numezgame  15 kilpų pynute + 3 kilpas pakilimui.Antrą eilę numezgam 14 stulpelių su užmetimu,orentuokitės į žemiau pateiktą pado schemą.Šeštą eilę jau neapverskite mezginio,o megzkite ratu,stulpeliais su užmetimu.


Posūkį išmezgant 3 stulpelius su užmetimu į kampine akį.Pradedam 7 eilę 3 pynės kilpom ir iki -10 eilės mezgame kaip 6 eilę,pasagos formos trajektorija,tai yra pirmyn,atgal.


11,12 ir 13 eilės kraštuose reikia papildomai iš kiekvieno krašto išmegzt po papildomą stulpelį su užmetimu.
13 eilės pabaigoje išmezgame pynute iš 5 kilpų ir sujungiame kraštus.Toliau kaip ir kiekvienoje eilės pradžioje mezgame pakilimui 3 pynės kilpas ir mezgame ratu stulpeliais su užmetimu,ratą sujungdami su pradžios 3-čia pakilimo kilpa.
22 eilėje pradedam mažinti mezginį,tam kas 4 akį sumezgame su 5-ąją.Toliau vėl mezgame stulpeliais su užmetimu.
26 eilę vėl mažinam akių skaičių,tam vėl sumezgam kas 4 akį su 5 akimi.Toliau vėl mezgame stulpeliais su užmetimu.
29 eilėje vėl kartojame akių mažinimą, 4 akį su 5 akimi.
30 eilėje 1 su 2, 3 su 4,ir t.t.Toliau jau mezgame stulpeliais be užmetimu,kol lieka 4 -5 akys,jas sutraukiame į vieną ir uždarome mezginį,siūlą įtraukiame į mezginio vidų.
Šlepetės kraštą apmezgame stulpelių be užmetimo 2 eilėm ir pabaigai vežlio žingsnelių,kaip tai padaryt štai čia yra video:

Puošimui iš juostelės padariau kaspiną prisiuvau jį ir nunėriau gėlyte,keletą schemų galima rasti čia:
tai ir viskas jaukios namų šlepetės jau ant jūsų kojų ;)


Čia pateikta schema maždaug 25 sm ilgio šlepetei.Jai norite padidinti ar pamažinti  šlepetės ilgį tam reikia pakoreguoti eilių skaičių tarp pirštų ir pado.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą